ÇAĞ AÇMAK İÇİN: ÇAAŞ

Haberler

media
 • Cumhuriyetimizin 100. Yılı

  CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI

  Cumhuriyetimizin 100. Yılında Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.

  Cumhuriyet coşkusuyla 100'ümüz gülüyor

  Daha Fazla
 • Minik Ellerden Plaket

  Minik Ellerden Murat Çalışkan'a Teşekkür Plaketi

  ‘Okul Hamiliği Projesi’ kapsamında, hamisi olduğu Hatice Uluğ İlkokulu öğrencileri tarafından ÇAAŞ Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çalışkan'a teşekkür plaketi verildi.

  Daha Fazla
 • Mersin İstanbul Olacak

  Mersin, İkinci İstanbul Olacak

  İstanbul daha ne kadar büyüyebilir? Lojistik üstünlüğü ile İstanbul’un tek alternatifi Mersin’dir.

  Daha Fazla
 • Mersine Dev Öneri

  Sahil Şeridi Plaja Dönüştürülsün

  Şehir içindeki sahil şeridinin plaja dönüştürülerek, deniz kenti Mersin’de halkın denizden daha çok faydalanmasının önünün açılması gerektiğini kaydetti.

  Daha Fazla
 • Alzheimer

  Alzheimer Yaşlı Yaşam Merkezi'ne en büyük destek AYFER ÇALIŞKAN'dan

  Ev hanımı olmasına rağmen hep okumuş, kulağını yaşadığı ülkenin ve şehrin sorunlarına karşı hiç kapatmamış. Çağın hastalıklarından Alzheimer için de kollarını sıvamış ve yaşlı yaşam merkezine destekte bulunmuş.

  Daha Fazla
 • Lider Çocuk Tarım Kampı

  "Lider Çocuk Tarım Kampı" Berrak Su'da Final Yaptı

  ''Lider Çocuk Tarım Kampı" bir Mersin markası Berrak Su'da final yaptı. Tarım Kampının dördüncü ve son gününde ilimiz Tarsus ilçesi sınırları içerisindeki Berrak Su dolum tesisleri gezildi.

  Daha Fazla
 • 4. Kız Kalesi Turizm

  4. Kızkalesi Turizm Festivali Coşku İle Kutlandı

  UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesinde yer alan Kızkalesi’nin yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği turizm merkezlerinden biri olduğunu kaydetti.

  Daha Fazla
 • Ankara Çıkartması

  Çaaş Group'tan Ankara Çıkartması

  Ankara’da düzenlenen Mersin Tanıtım Günleri Fuarı’na kentin tüm dinamikleri ile katılan firmalar katılımcıların yoğun ilgisini gördü.

  Daha Fazla
 • Sıla Hasretine Berrak Su

  Sıla Hasreti'ne Berrak Su Son Verdi

  Daha önce gerçekleştirdiği bir çok konser organizasyonlarıyla, müzik dünyamızın çok ünlü isimlerini Mersin’e getiren Berrak Su, bu kez Türk Pop Müziği’nin sevilen sanatçısı Sıla’yı Mersinli hayranlarıyla buluşturdu.

  Daha Fazla
 • Vali'den Berrak Su Ziyareti

  Vali Güzeloğlu Berrak Su Fabrikamızı Ziyaret Etti

  Tesis Müdürü Talip Burakgazi ise, Vali Güzeloğlu’na bilgi verirken şunları kaydetti:“Tesisimiz, 280 ton su depolama kapasitesine sahiptir. Bu depolama işlemi hiçbir şekilde el değmeden tamamen otomatik olarak makineler ile yapılmaktadır.

  Daha Fazla
 • Sezen Aksu Berrak Su

  Berrak Su Sponsorluğunda Muhteşem Konser

  Berrak Su Sponsorluğu'nda gerçekleştirilen konserde Sezen Aksu, Ara Dinkjian ve Kardeş Türküler topluluğu ile Mersinlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

  Daha Fazla